Wyrazy uznania dla strażaków. Przyjechali pierwsi. Błyskawiczne zajęli się dziećmi, poszkodowaną, ruchem i autem. Powrotu do zdrowia dla mamy - poszkodowanej.
Tak ciężko pracowali szczegolnie OSP stali przerażeni i robili dobre wrażenie, tylko PSP się udzielala
Jacy znawcy przepisów drogowych jeszcze nie dokonano pomiarów i oględzin -biegły się nie wypowiedział a tu jakiś o babach w nosie muchy też są !!!
Ty Antoni -nick.tamten Antoni to przy Tobie oaza spokoju, udowodniłeś dzisiejszymi komentarzami.
Strażacy błyskawicznie się zajęli... hahaha. Dobre:) Działali bardzo chaotycznie tzn. profesjonalnie:)
Piotrkowscy filozofowie i znawcy przepisów drogowych i nie tylko mają orzeczenia od ręki, wyborcy Antka trzy wybuchły chel i sztuczna mgła na skrzydłach biegną i złotymi ustami krzyczą tylko my mamy rację. Ta kobieta zapewne przyczyniła się do wypadku i z całą pewnością biegły to wykaże - ale i wtedy szczęki wam nie opadną bo wy wiecie swoje!
Same wypadki z babami albo komuś wymuszają albo nieoczekiwanie zajeżdżają drogę bo właśnie wisi na smartfonie !!!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!